Projektai

Gyvenamasis namas Raudondvaryje, Kauno r.

116 kv. namo interjeras jaunai šeimai Kauno r. Modernus interjeras su šviesaus medžio dekoru sukuria šiltą, elegantišką atmosferą. Šviesios sienos ir grindys perteikia lengvos erdvės pojūtį, o modernūs minimalistiški baldai ir stilingi aksesuarai papildo šią šiuolaikišką aplinką, kurioje harmoningai dera funkcionalumas ir estetika.

Gyvenamasis namas Vičiūnuose, Kaune

Modernaus 160 kv. namo rekonstrukcija jaunai šeimai Kaune. Pušynas, grynas oras ir dideli langai - pagrindinis interjero dekoro elementas. Papildomomis tekstūromis ir pušynui artimais spalvų tonais apjungėme visumą, o kad akcentuoti šeimininkų charakterį ir jų išskirtinumą pasirinkome nesenstančią drąsią, tamsią „burgundy“ spalvą akcentams.

Gyvenamasis namas Akademijoje, Kauno raj.

Nedidelis jaukus 109 kv. namas Kaune. Pasirinkta spalvinė gama primena šiltą Latte kavos puodelį. Interjeras nuosaikus, stilingas ir ramus. Subtilūs dekorai ir švelnios vibruojančios tekstūros padėjo sukurti vientisą ir modernų interjerą.

Home Zone interjero aksesuarų parduotuvė, Kaune.

Nedidelė, jauki, erdvė kurioje, vos žingsnį žengęs iš modernumu ir šurmuliu alsuojančios aikštės, patenki į kvapų oazę. Čia rasite išskirtinius produktus savo namams: aukštos kokybės kvapai, žvakės, kitos interjero dekoracijos.

Gyvenamasis namas Vytėnuose, Kauno raj.

Gyvenamojo namo interjeras kurtas keturių asmenų šeimai. Stilius – modernus, o spalvų paletėje vyrauja šilti ąžuolo tonai. Santykinai nedidelėje gyvenamojo namo kvadratūroje pavyko suprojektuoti patogias, jaukias bei funkcionalias erdves. Spalvinė šiltų tonų gama saikingai pagyvinama įvedant juodos spalvos akcentus.

Gyvenamasis butas Brastos g., Kaune

Buto interjeras kurtas dviejų asmenų šeimai. Stilius – modernus, o spalvų paletėje vyrauja ramūs pustoniai. Pirmo aukšto bendra erdvė apima svetainę ir virtuvę su valgomuoju, iš kurio galima patekti į terasą. Antrajame aukšte yra šeimos narių miegamieji kambariai. Santykinai nedidelėje gyvenamojo namo kvadratūroje pavyko suprojektuoti patogias, jaukias bei funkcionalias erdves. Mažų erdvių įspūdžiui sugriauti buvo išardytos nereikalingos pertvaros, baldai dekoruoti veidrodžiais. Baldų apdailoje pasirinkta išraiškinga plokštė ramiam interjerui įnešė žaismingumo ir išskirtinumo.

Gyvenamasis namas Zijūnuose, Vilniaus raj.

Gyvenamojo namo interjeras jaunai ir versliai šeimai. Pagrindinė spalvinė gama - riešuto atspalvio mediena, vario paviršiai, betono bei marmuro raštai. Pagrindinė misija - atpalaiduojanti visuma ir patogios, tačiau savitumą eksponuojančios, erdvės.

Gyvenamasis namas Vilniuje

Solidus, prabangus interjeras versliai šeimai. Pagrindinė spalvinė gama - saikingai naudojama riešuto atspalvio mediena, aukso dekoras, stiklo ir veidrodžių paviršiai, granito raštai. Prabanga kuriama klasikiniais laiko patikrintais spalviniais deriniais. Interjeras dekoruojamas meno kūriniais.

Dvibutis namas Pieštvės g., Kaune

Solidus, subtiliai prabangus interjeras jaunai ir drąsiai šeimai. Pagrindinės naudojamos apdailos medžiagos yra riešuto atspalvio mediena, vario paviršiai, tonuoti veidrodžiai ir onikso akmens raštai. Buto išplanavimas itin netradiciškas - išdėliotas per tris aukštus. Virtuvės ir svetainės zona suplanuota trečiajame aukšte. Šios patalpos pagrindinė siena – stiklinė, ji ribojasi su asmenine 50 m2 asmenine terasa, iš kurios atsiveria Lampėdžio ežero peizažas.

Gyvenamasis namas Šveicarijoje, Jonavos raj.

Interjero projektas ruoštas kaip namo rekonstrukcija, keičiant stilistiką, spalvų derinius, apšvietimo sprendimus, apdailos medžiagas. Pagrindinė idėja -spalvinis vientisumas. Vyraujantis derinys - pilka ir „dusty rose“.

Gyvenamasis namas Užliedžiuose, Kauno raj.

Išgrynintas, prabangus ir modernus interjeras atspindi veiklios šeimos gyvenimo būdą. Prioritetai - ritmiškumas, kokybė ir naujos tendencijos. Vyrauja šviesios spalvos, kintančios geometrinės linijos. Interjere erdves ritmingai jungia linijinio modernaus apšvietimo sprendimai. Šių namų akcentas – balta spalva ir dekoravimas šviesa.

Gyvenamasis namas Narsiečiuose, Kauno raj.

Lakoniškas interjeras atspindi šeimininkų požiūrį į savo namus – paprastumas, funkcionalumas, aiškus ritmas, ramybė ir kokybė. Vyrauja šviesios spalvos, taisyklingos geometrinės formos. Interjere erdves ritmingai jungia apšvietimo, baldų linijos. Šių namų akcentas – balta spalva.

Gyvenamasis namas Ramučiuose, Kauno raj.

Šviesus modernios stilistikos interjeras jaunai šeimai Ramučiuose, Kauno rajone. Projektas ruoštas kaip namo rekonstrukcija, keičiant stilistiką, spalvų derinius, apšvietimo sprendimus, apdailos medžiagas. Labai kruopščiai parinktos visos apdailos ir interjero detalės.

Gyvenamasis namas Ringauduose, Kauno raj.

Kuriant interjerą siekta patalpoms suteikti erdvės, šviesos, jaukumo ir modernumo jausmą. Pasirinktos šviesios, neutralios, bet kontrastuojančios spalvos. Bendram erdvės charakteriui kurti bei žaismingumui suteikti pasirinkti ryškesnių, aktyvesnių spalvų akcentai. Interjere dominuoja natūralios medžiagos - medis, tekstilė.

Gyvenamasis butas Panerių g., Kaune

Ryškus ir modernus 68 kv. butas jaunai šeimai Kaune. Projektuojant buvo atsižvelgiama į keletą svarbiausių aspektų: funkcionalumas, praktiškumas, patvarios medžiagos ir dizainas, vyraujantis šių dienų interjero tendencijose. Sodri mėlyna spalva sąveikauja su pilkais ir juodais atspalviais. Dekore ir apšvietime vyrauja linijinė grafika.

Lampėdžių odontologijos klinika

Šiuolaikiškas drąsus interjeras, išsiskiriantis spalvinės gamos parinkimu. Pagrindinė užduotis - sulaužyti stereotipus ir sukurti erdvę, į kurią norėtųsi grįžti. Kertinė interjero detalė - turkio spalvos panaudojimas.

Gyvenamasis namas Kviečių g., Kaune

Dviejų aukštų gyvenamasis namas - komfortiški jaunos šeimos namai. Pagrindinė idėja - pojūtis, kuris atsiranda ilsintis vasarą medžių paunksmėje. Tai įgyvendinti padėjo natūralių spalvų, tekstūrų bei paviršių pasirinkimas. Interjere vyrauja sodrios tamsios žalios ir tamsaus riešuto spalvų derinys. Tekstūriškumui pagyvinti įvedami akmens rašto, metalo, šešėlinio dažymo dekorai. 

Gyvenamasis namas Kleboniškyje, Kauno raj.

Erdvus dviejų aukštų gyvenamasis namas ypatingai gražiame Kauno miesto mikrorajone, pamiškėje. Užduotis - modernus, prabangus ir užsakovų charakterį pabrėžiantis interjeras. Vyrauja išlaikytos klasikinės šiltos spalvos, taisyklingos geometrinės formos derinamos su kintančia linijų dinamika. Interjere erdves ritmingai jungia grindų danga, sienų tonų vientisumas ir slystančio apšvietimo linijos. Šių namų akcentas – vaizdas už lango.

Gyvenamasis namas Kaniūkuose, Kauno raj.

Gyvenamojo namo interjero koncepcija ir galutinė vizija buvo paremta užsakovų svajone perkelti patirtas pačias gražiausias emocijas jų rudeninėje kelionėje po kalnus. Ši svajonė lėmė mano stilistinius, spalvų, baldų, dekoro ir apdailos parinkimus būsimajame būste.

Gyvenamasis namas Išlauže, Kauno raj.

Erdvus būstas Kauno rajone. Interjeras buvo kuriamas laikantis kelių principų: išgryninta tūrinė forma, sprendinių ilgaamžiškumas, maksimalus natūralių apdailų panaudojimas. Erdvėse išnaudojamas maksimalus galimas aukštis paliekant betonines lubas, o šiam apdailos elementui pagyvinti ir sušvelninti pasitelkiami šilti natūralaus ąžuolo atspalviai.

Kotedžas Kalpoko g., Kaune

Svarbiausia užduotis kuriant šį interjerą – suplanuoti funkcionalias, patogias ir stilingas erdves. Norėjosi, kad interjere atsispindėtų šeimininkų charakteris, išskirtinumas ir jaukumas. Teko pakeisti pertvarų planą, po laiptais pirmame aukšte suprojektuoti svečių tualetą. Trečiame aukšte atsirado šeimininkų poilsio oazė su didžiule terasa į vaizdingą panoramą. 

FACEmyo veido mankštų studija

Nuo pat pradžių šios vietos vizija buvo lengva, gaivi ir stilinga, nesinorėjo perkrauti nereikalingomis detalėmis ar elementais. Kuriant interjerą sudėtingiausia buvo prisitaikyti prie nuomojamų patalpų proporcijų, nes keisti erdvių negalėjome. Ilgoje ir siauroje 15 metrų patolpoje turėjo tilpti registratūra, laukiamasis, rūbinė ir keturios veido masažų kėdės su darbuotojų darbo zonomis. Erdves padalinti padėjo baldiniai sprendimai. Panaudojome ir funkciją, ir daiktų saugojimą bei talpinimą, ir estetiką viename. 

Gyvenamasis namas Daugpilio g., Kaune

150 kv. modernus namas. Veikli keturių asmenų šeima įsikūrė sparčiai besiplečiančiame Kauno Šilainių mikrorajone. Užsakovai turėjo viziją gyventi moderniuose, neapkrautuose dekoro detalėmis namuose. Šis noras paskatino sukurti vientisą, išlengvintą interjerą, kuriame didelis dėmesys buvo skirtas natūraliems paviršiams, švarioms formoms, tekstūriškumui. Pagrindinei pilkų tonų paletei pagyvinti ir jaukumui sukurti buvo pasirinktas riešuto medžio atspalvis.